Ogólnopolski Biuletyn Informacji Publicznej Politechnika Krakowska Politechnika Krakowska Politechnika Krakowska
poziom nadrzędny

Komisje senackie
Kolegium rektorskie
Komisje rektorskie
Komisje uczelniane
Komisje dyscyplinarne
Politechnika Krakowska
     Komisje PK

Kolegium rektorskie


Kolegium Rektorskie kadencja 2016 – 2020 r.
  1. Rektor PK – prof. dr hab. inż. Jan KAZIOR
  2. Prorektor ds. nauki – prof. dr hab. inż. Tadeusz TATARA
  3. Prorektor ds. kształcenia – dr hab. inż. Jerzy ZAJĄC, prof. PK
  4. Prorektor ds. ogólnych – dr hab. inż. arch. Andrzej BIAŁKIEWICZ, prof. PK
  5. Prorektor ds. studenckich – dr hab. inż. Marek STANUSZEK
  6. Dziekan WA – prof. dr hab. inż. arch. Jacek GYURKOVICH
  7. Dziekan WFMiI – dr hab. Andrzej WOSZCZYNA, prof. PK
  8. Dziekan WIEiK – prof. dr hab. inż. Adam JAGIEŁŁO
  9. Dziekan WIL – dr hab. inż. Andrzej SZARATA, prof. PK
  10. Dziekan WIŚ – dr hab inż. Stanisław RYBICKI
  11. Dziekan WIiTCh – prof. dr hab. inż. Dariusz BOGDAŁ
  12. Dziekan WM – prof. dr hab. inż. Jerzy SŁADEK
  13. Kanclerz – mgr inż. Leszek BEDNARZ
  14. Kwestor – mgr Małgorzata KUROWSKA
  15. Przewodniczący RU ZNP – dr inż. Adam TABOR
  16. Przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” – dr inż. Janusz ZAJĘCKI
  17. Przewodniczący URSD – mgr inż. Elżbieta WYRAZ
  18. Przewodniczący Parlamentu SSPK – inż. Paweł DOMINO

Data publikacji:06-09-2016
Wprowadził:Zbigniew Marszalik
Liczba odwiedzin:13773
Lista wersji:
  06-09-2016 
  05-05-2016
  06-10-2015
  09-07-2014
  13-12-2013
  07-09-2013
  01-09-2012
  22-02-2011
  10-04-2008
  18-10-2005
Wydruk

bip@pk.edu.pl Politechnika Krakowska  20-09-2017